Gösterilen sonuç sayısı: 9

Kahveye dair onlarca şarkı, yüzlerce kitap yazıldı. Her birimiz birçok anlam yükledi. Kimimiz anlamlandıramadı ya da bir anlam aramadı. Özellikle filtre kahve. Filtre kahvede dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri kahvenin tazeliğidir.

Taze filtre kahve içemedikten sonra içtiğin kahveden bir şey anlamazsın. Diğer önemli konu ise nasıl demlendiğidir. Filtre kahve demlemek için birçok yöntem vardır. Bunlardan bazıları, filtre kahve makinesi, French Press, V60, Moka Pot, Aeropress ve Chemex gibi modern ve popüler yöntemlerdir.

Her birinin kendi içinde püf noktaları vardır. Hepsinin en önemli ortak püf noktası kahvenin tazeliğidir. Çay Kahve Pazarı’nda sipariş verdiğin her kahve özenle kavrulur, sipariş verdiğin gün taze olarak çekilir. 24 saatte kargolanır.

Aradığın bütün dünya kahveleri caykahvepazari.com’da. Birbirinden farklı tam 9 çeşit S-Lab filtre kahve vardır. Bunlar; Guatemala filtre kahve, Kolombiya filtre kahve, Costa Rica filtre kahve, Hindistan filtre kahve, Santos filtre kahve, Brezilya filtre kahve, Voyager filtre kahve, Skylab filtre kahve ve Sumatra filtre kahve olarak sıralayabiliriz.

Tam da moduna göre. Sen nasıl istersen. Hangi kahveyi seçersen seç, hepsi ilk günkü tazeliğinde tek tıkla kapında. Dünya kahveleri hakkında kısa bilgi vermek istiyorum. Hepsi birbirinden lezzetli olduğundan hangisinden başlayacağımı bilemiyorum.

Birinden başlamam gerekirse premium filtre kahvelerden biri olan S-Lab Voyager olmalı. Voyager filtre kahvenin tam da istediğin lezzette olduğuna eminim. Kahve ustalarımız tarafından özenle hazırlanan, içeriği bir sır gibi saklanan en özel karışım kahvelerindendir.

Bütün kahvelerimizin bizde ayrı anlamı olduğu gibi S-Lab Voyager filtre kahvenin de bizde bir anlamı var. Nasa tarafından uzaya gönderilen insansız uzay aracı olan Voyager’ın tek ve en önemli görevi Jüpiter ve Satürn’ün etrafında bilgi toplamaktı. Voyager, beklenenden daha uzun süre uzayda kalarak bilim insanlarını hayrete düşürdü. Voyager filtre kahve şuan hala uzayın derinliklerinde bir yerde görevini yerine getirmeye devam ediyor. Sende Voyager filtre kahve ile yapabileceklerinin ötesine geç.

Sırasıyla diğer Çaykahve Pazarı kahvelerinden bahsetmek istiyorum. Brezilya filtre kahve de ruh hali ile bir ilişkisi olduğu aşikar. Tadım notalarında çikolata, karamel ve fındığın eşsiz uyumu vardır. Az asidite oranından dolayı dengeli ve hafif bir içim sunar.

S-Lab Guatemala filtre kahve yaparak bir yudum aldığın anda o tadı unutman biraz zaman alacaktır. Tadım notalarında tütsülenmiş baharat aromasının bulunması farklı tatlar arayanlar için ideal seçim olacaktır.

S-Lab Kolombiya filtre kahve ile arandaki duygusal bağı sadece Kolombiya filtre kahve içenler anlayacaktır. Tadım notalarında Narenciye, kakao, fındık ve ceviz bulunur. Bu kadar farklı tatları bir arada bulunduran tek kahve olabilirdi zaten.

S-Lab Costa Rica filtre kahve, mutluluğu arayanların düşünmeden içebileceği eşsiz kahveler arasındadır. Güne enerjik başlamana yardımcı olabileceği gibi mükemmel tadı da mutlu olman için yeterli neden olacaktır. Tadım notalarında, narenciye, muskat, tatlı baharat kakule ve bitter çikolata vardır.

Seni mutlu etmek adına bütün lezzetler tek bir kahvede toplanmış adeta. S-Lab Hindistan filtre kahvesinin sert tadı seni kendine getirecek en iyi kahveler arasındadır. Aromasında, tütün, odun, baharat, badem ve isli toprak lezzetleri vardır.

S-Lab Sumatra filtre kahve için ise ya seversin ya da nefret edersin. Ortası yoktur. Tabi bu oran daha çok sevildiği yönündedir. Tropik meyvelerden oluşan kuru meyvelerin mükemmel aroması her içtiğinde seni daha da huzurlu hissettirecektir. Sumatra filtre kahveyi her gördüğünde yüzünde gülümseme belirmesinin nedeni sende bıraktığı o eşsiz tattır.

Premium filtre kahvenin ikincisi S-Lab Skylab filtre kahve genel olarak barındırdığı anlam büyüktür. Skylab Nasa tarafından fırlatılan en başarılı uzay istasyonudur. Skylab filtre kahve seni motive etmek adına her zaman seninle. Her yudumunda mutlaka başaracağını unutma. Harika lezzeti sana her defasında hatırlatacaktır mutlaka. Çay Kahve Pazarı’nda moduna göre filtre kahveler bir tık uzağında.

Farklı dünya ülkelerinde yetişen kahvelerin yetiştiği yöreye özgü nitelikleri üzerinde bulundurur. İçim kolaylığından aromalarına kadar birçok farklı detay vardır.